Aleksandra Ożarowska

Funkcje

Rada Gminy kadencja 2006 - 2010

Przewodnicząca Rady Gminy (Kadencja 2006 - 2010)

RADA GMINY kadencja 2010 - 2014

radna (2010 - 2014)

Komisja Inwentaryzacyjna

z-ca przewodniczącej (2006 - 2010)

Komisja Rewizyjna

członek (2010 - 2014)

Komisja Statutowa

członek (2006 - 2010)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 czerwca 2008 09:15
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 981
04 lutego 2015 14:57 Mariola Pyrkosz - Aktualizacja danych osoby.
14 listopada 2014 12:38 Mariola Pyrkosz - Dodanie oświadczenia majątkowego: oświadczenie na koniec kadencji.
26 czerwca 2014 09:16 Mariola Pyrkosz - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątk. za 2013 r..