Rada Gminy kadencja 2014-2018 Kadencja 2014 - 2018

Wybierz kadencję

Skład

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Informacje

Wiceprzewodniczący Rady Gminy - Janusz Bartocha

Przewodniczący Rady Gminy

radna

Komisje

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Rada Gminy kadencja 2014-2018
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 grudnia 2014 15:40
Dokument wprowadzony do BIP przez: Mariola Pyrkosz
Ilość wyświetleń: 10032
02 lutego 2017 14:51 (Mariola Pyrkosz) - Aktualizacja danych organu: Rada Gminy kadencja 2014-2018.
27 lipca 2015 14:52 (Mariola Pyrkosz) - Dodanie komisji: Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego, Oświaty i Rolnictwa.
27 lipca 2015 14:47 (Mariola Pyrkosz) - Dodanie komisji: Komisja Rewizyjna.
Zatrzymaj banner przewijany
Informuje się, że z dniem 19.09.2019 roku został uruchomiony nowy numer rachunku bankowego , na który należy uiszczać opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi Nr konta: 93 8288 1014 2001 0100 0042 0209 ::Informuje się, że z dniem 19.09.2019 roku został uruchomiony nowy numer rachunku bankowego , na który należy uiszczać opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi Nr konta: 93 8288 1014 2001 0100 0042 0209 ::